Čeština pro QIP 2010 sestavení 5550 ... 5581

Stažení akuálního překladu, návrhy na změny nebo starší verze češtiny

Verze určená pro uživatele zastaralého QIPu 2005 pro který byl ukončen vývoj a kterým se nelíbí vzhled QIPu Infium.

Moderátor: sutrus

Avátar uživatele
sutrus
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 273
Registrován: 04 Ún 2006 18:36
Místo/Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Čeština pro QIP 2010 sestavení 5550 ... 5581

#1

Příspěvek od sutrus »

Odkaz na [url1=http://dc258.file.qip.ru/download/Xa-sK ... 0_5581.exe]stažení QIP 2010[/url1]
Kompletní překlad pro QIP 2010 s překladem protokolů:

[Rozšíření exe bylo deaktivováno, a proto nemůže být zobrazeno.]

qip2010_5581_cz.rar
27.05.2011
(50.34 KiB) Staženo 1033 x
Pokud máte nějaké připomínky nebo návrhy neváhejte a napište mi je.
Zdeněk Kameník - SPSSoftware
Hardware je vše co se nedá ukrást po síťi. Čím rychlejší počítač je, tím rychleji se rozbije.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.

Vrátit se na „Překlad, připomínky a návrhy - QIP 2010“